Palyaço Kiralama Hizmeti

istanbulpalyacokiralamafirmasi-800x480
İstanbul Palyaço Kiralama Firması
10 Şubat 2017
palyacovecocuk-1-1000x480
Palyaço ve Çocuklar için Palyaçonun Önemi
10 Şubat 2017

Palyaço Kiralama Hizmeti

palyacokiralamahizmetlerimiz-1000x480

Doğum günleri, yılda bir kez kendinizi en özel hissettiğiniz anlardan biridir. Bu yüzden o günün çok eğlenceli, özel ve neşeli geçmesini isteriz. Bizler de Bipalyaço olarak sizlerin ve çocuklarınızın doğum günlerini oldukça eğlenceli bir hale getiriyoruz.

Çocuklarınızın doğum gününü daha renkli bir hale getirmek için palyaço kiralama hizmeti veren Bipalyaço eğlence sektöründe verdiği palyaço kiralama hizmeti ile müşterilerin beğenisini kazanıyor. Palyaçolarımız hem çocuklarınızın neşeli bir şekilde vakit geçirmesini sağlıyor hem de pedagojik açıdan tam donanımlı oldukları için daha samimi ve güvenilir bir iletişim gerçekleşiyor.

Palyaço Kiralama Hizmetlerimiz Neler?

 

1- Süsleme Hizmeti

İster eviniz için bir doğum günü partisi organize edin, ister yeni iş yerinizin açılışını yapın. Bipalyaço olarak profesyonel şekilde sizlere sunduğumuz Süsleme Hizmeti sayesinde bulunduğunuz mekanı istediğiniz konsept üzerine balon, ışık veya farklı malzemelerle süsleyerek sizlere daha ayrıcalıklı bir ortam sağlamak istiyoruz. Zincir balon, harf balon, dökme balon, davet süsleme, tül süsleme gibi mekana özel tasarımlarımızla ister bizim belirlediğimiz isterseniz de kendinizin belirlediği tasarımlarımızı tecrübeli ekibimizle hızlı ve kaliteli bir şekilde tamamlıyoruz.

2- Animasyon Hizmeti

Her biri alanında uzun yıllardır tecrübe sahibi olan Animasyon ekibimiz çocuklarınızla hem eğleniyor hem de yaratıcı drama sayesinde çocuklarınız hayal gücünü geliştiriyor. Palyaço kiralama hizmeti olarak bizler çocuklarınız 2 saatlik gösteri içinde sadece eğlenmesini değil gelişmesini de amaçlıyoruz. Etkinlik süresi boyunca donanımlı bir şekilde insanlarla iletişim kuran palyaçolarımız çocuklarınızı eğlendirirken de sizlerin yüzünü güldürmeyi ihmal etmiyor.

Palyaço, Pamuk Prenses, Elise ve çeşitli maskotlar sayesinde çeşit çeşit seçenekten dilediğinizi seçip çocuğunuzun doğum günü organizasyonu için palyaço hizmeti ile daha renkli ve eğlenceli bir hale getirebilirsiniz.

3-  Sünnet ve Düğün Hizmeti

Düğününüze gelen misafirleri veya çocuğunuzun sünnet düğününü unutulmaz bir güne çevirmek ister misiniz? Palyaço kiralama organizasyonumuz sayesinde sadece bir kez yaşayabildiğiniz bu anı ölümsüzleştirerek hiçbir zaman unutamayacağınız renkli bir anı haline getiriyoruz. Misafirlerinizle sizin yerinize ilgilenen palyaço arkadaşlarımız sayesinde düğün, sünnet telaşınız biraz olsun hafifliyor. Bu yoğun günün stresinden kurtulmak ve gelenlere hoş vakit geçirmek istiyorsanız bu alanda Bipalyaço olarak sizlerin yanınızdayız.

Yeni bir organizasyon firması olmamız kesinlikle yaptığımız işten ödün vereceğimiz anlamına gelmiyor. Bütün çalışanlarımız gittikleri organizasyonlarda iş disipliniyle ve yoğun özveriyle bulundukları yerde farklarını gösteriyor. Çalışanlarımız sadece eğlence için değil pedagojik olarak da çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunuyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

nineteen + 4 =

Reklomastik Web Tasarım Firması