İstanbul Palyaço Kiralama Fiyatları

dogum-gunu-palyaco-kiralama
Doğum Günü Palyaço Kiralama Hizmeti
10 Şubat 2017
açılış-organizasyonu-foto
Dikkat Çekici Açılışlar için Palyaço Kiralama
19 Mart 2017
istanbul-palyaco-kiralama-fiyatlari

Eğlence sektörü gün geçtikçe değişmekte ve kendi içerisinde yenilikler katmaktadır. Büyük etkinliklerde görebildiğimiz palyaçolara artık doğum günü organizasyonları için palyaço kiralama yapılması suretiyle de sık sık görebilmekteyiz. Zaman zaman kafelerde organize edilen doğum günleri için palyaço kiralama hizmeti sıkça tercih edilmeye başlanmış, çocuklar için de ayrı bir heyecan haline gelmiştir. Çocuklar palyaço kiralama sayesinde yılda bir kez de olsa palyaço kostümü ile karşısına çıkan hayali bir karakter ile karşı karşıya gelerek, onunla oyunlar oynayarak mutlu olmaktadır. Çocuklar için yaş grubu ile orantılı olarak farklı bir heyecan ve mutluluk kaynağı oluşturabilmektedir. Televizyon ve çizgi filmlerde bol bol gördükleri palyaçoları ve animatörleri  doğum günlerinde ve anaokulu etkinliklerinde karşılarında görmek muhteşem bir heyecan oluşturmaktadır.

İstanbul Palyaço Kiralama

Palyaço kiralama hizmeti alan aileler çocuklarını yalnızca doğum günleri organizasyonları için değil sünnet ve düğün organizasyonları için de tercih edebilmektedir. Çocuklar hem kendi arkadaş gruplarıyla hem de palyaço ile dilediği rahatlıkta oyunlar oynayabilmekte, grup oyunlarıyla daha çok zevk alabilmektedir. Doğum günleri için palyaço kiralama ile davetlileri ve her yaş grubundan çocukları bir araya getirebilen palyaço ve oyun ablası ile hem çocukların daha fazla eğlendiği hem de büyüklerin izlerken keyif aldığı oyunlar ortaya çıkmaktadır. İstanbul palyaço kiralama hizmetinin elverdiği tüm imkanlar çocukları zevkten dört köşe etmekte, palyaço ve oyun ablalarından hiç ayrılmak istememektedirler. İstanbul palyaço kiralama hizmeti süresi boyunca çocuklar zamanın nasıl geçtiğini anlamayacak, eğlenceyi doruklarda yaşayacaklardır. Ayrılık vakti geldiğinde palyaço ve oyun ablalarının eteklerinden çekiştireceklerdir.

Palyaço Kiralama Fiyatları

İstanbul palyaço kiralama hizmeti ile çocukların unutamayacağı bir kaç saat geçirtebilir, hafızalarından çıkmayacak bir güne sahip olmalarını sağlayabilirsiniz. Sosis  balondan eğlenceli figürler, çeşitli yüz boyama figürleri ve aksiyon dolu grup oyunlarıyla doğum günleri ve düğün organizasyonları için palyaço kiralama firması tercih edebilirsiniz. Elbette İstanbul palyaço kiralama fiyatları da bu hususta dikkat edilmesi gereken bir noktadır. Palyaço kiralama hizmeti için ortalama olarak fiyatlar bellidir. Etkinliklerin saatine göre değişen palyaço kiralama fiyatları yaklaşık olarak 50-60 liradan başlayıp paket içeriğine bağlı olarak 120 liraya kadar çıkabilmektedir. Profesyonel palyaço kiralama hizmeti veren firmalar fiyatlarını 80 liradan başlatmaktadır. Bir saatlik bir doğum günü organizasyonu için palyaço kiralama İstanbul genelinde bu düzeyde olmalıdır. Aksi takdirde İstanbul palyaço kiralama hizmetinden memnun kalmamanız muhtemeldir. İstanbul palyaço kiralama fiyatları üzerinde araştırma yaparken etkinlik saatine ve paket içeriklerine göre karar vermeniz gerekmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

17 + 15 =

Reklomastik Web Tasarım Firması