Neden Biz?

Filama organizasyon olarak başladığımız ilk günden beri insanların yüzünü güldürebilmeyi çok önemsedik. Bu noktada birçok doğru nokta için uğraşmaya çalıştık. Sempatik ve güler yüzlü çalışanlar yetiştirdik, onları geliştirdik. Amaçlarımızı hedeflerimizi onlara aşıladık. Daha mutlu bir dünya için onlarla birlikte çalıştık.

Doğum günlerinizi ve en mutlu günlerinize de bu neşe ile hitap edebilmek için çalıştığımız şu günlerde sizlere de farklı bir hizmet sunma hedefindeyiz. En iyi palyaço kiralama ve palyaçolu etkinlikleri oluşturmak için emin olun, var gücümüz ile çalışıyor, çabalıyoruz.

Size daha uygun fiyatlara en iyi hizmeti verebilmek ve herkesin evine, etkinliklerine katılabilmek için uğraşıyoruz.

Vizyonumuz

Eğlence organizasyonları düzenlediğimiz şu günlerde, vizyonumuz elbette herkese ulaşabilmek ve işimizi büyütmek. Bir çok gülmesi gereken yüz ve mutlu olması gereken çocuk olduğunun bilincindeyiz.

Bunun için en iyi hizmeti vermeli, sadece kendimiz için değil, tüm çocuklarımız için çalışmayı hedeflemeliyiz. Bu doğrultuda çalışanlarımızı da bu konuda uzman kişiler haline getirip, ağımızı genişletirken, sizlerin de daha iyi hizmet alması için çalışacağız.

Farklı fikirler ve farklı oluşumlar her dönemde ortaya çıkmıştır. Filama Organizasyon olarak, biz de bu farklı oluşumların baş rolünde olarak sektöre yepyeni bir soluk ve yepyeni bir enerji getirmek istiyoruz.

Organizasyon adına her kalemde yer edinmek ve sizleri mutlu etmek en büyük amacımız...

Bizi arayın: 0 (541) 378 23 02

Reklomastik Web Tasarım Firması