palyaço kiralamak
İstanbul Doğum Günü Palyaço Kiralama
27 Nisan 2017
üsküdar-palyaco-kiralamalama
Üsküdar Palyaço Kiralama
5 Mayıs 2017
Üsküdar-palyaco-kiralama-hizmeti

Çocuklarımızın, dört gözle beklediği doğum günleri ve doğum günü palyaçosu ile buluşma heyecanı, tüm sene boyunca palyaço kiralama hizmeti bekleyen miniklerimizin peşini bırakmaz. O günün hayaliyle yaşayan minikler, pastadaki mumu üflemek için sabırsızlanmaktadır.

Anne babasının doğum günü organizasyonu yapması için elinden gelen tüm manevi destekleri esirgemez. Heyecan dolu bir bekleyiş içerisinde olmasına neden olur doğum günü organizasyonu ve palyaço ablası/abisinin gelecek olması. Süslemeler, balonlar, oluşturulan çeşitli konseptler, yapılan pasta börekler ve palyaço kiralama servisi ile ebeveynler mükemmel bir organizasyon yaratma hevesindedirler.

Palyaço kiralama neden önemlidir?

palyaço kiralama hizmeti

Hem çocuklar için hem de aileler için farklı bir heyecan ve deneyim yaratan doğum günü palyaço kiralama hizmeti unutulmayacak saatlere vesile olur. Doğum günü palyaçosu ile buluşan çocuklar büyük bir heyecanla palyaço ablasının veya abisinin etrafında toplanır, neşeli oyunlar oynamak için sabırsızlanırlar. Yüz boyatma sırasına giren çocuklar en sevdikleri kahramanlarını yüzlerinde görmek için birbirleriyle yarışmaktadır.

Doğum günü organizasyonlarının en önemli noktası olan pasta kesimi ile eğlenceli dakikalar başlar. Pasta kesiminden sonra yüz boyama aktivitesi ile çocuklar diledikleri kahramanı veya hayvanı yüzüne çizdirir. Anne babalarına yüzlerindeki figürleri göstermek için sabırsızlanırlar.

Daha sonra palyaço, sosis balondan şekiller yaparak çocukların hayal gücünü geliştirmesine katkıda bulunur. Balondan bu denli şekiller ortaya çıkaran bir palyaço, çocukların şaşkın bakışları arasında bir kahraman haline gelmesini sağlamaktadır.

Palyaço servisine hangi aktiviteler dahildir?

Doğum günü palyaço kiralama hizmetine yalnızca bu aktiviteler dahil değildir. Yüz boyama ve sosis balonla başlayan heyecan, çeşitli grup oyunları ve yarışmalarla devam eder. Körebe, deve-cüce, yumurta yarışı, çuval yarışı, halat çekme, mandal kapmaca, sandalye kapmaca, mendil kapmaca gibi aksiyon ve eğlence dolu oyunlarla eğlenceli saatler geçirilir.

Doğum Günü Palyaço Kiralama Hizmeti

Doğum günü palyaço kiralama hizmetinin içeriği yalnızca eğlenceli oyunlar değildir. Oyunların yanında çocukların hayal dünyasını renklendirecek yüz boyama, sosis balondan şekiller, pinyata patlatma gibi çeşitli aktiviteler vardır.

palyaco-sosis-balon

Bu aktivitelerin hepsi çocukların gelişimlerine katkıda bulunmaktadır. Çocuklar grup yarışmalarında paylaşmayı ve grup halinde hareket edebilmeyi öğrenir. Sosis balon ve yüz boyama etkinlikleri ise çocukların hayal gücünü geliştirmelerine katkıda bulunur.

Doğum günü palyaço kiralama hizmeti çocukların sadece eğlenmesini sağlamaz, eğlenirken öğrenmelerini de sağlar. Kuşkusuz çocuklar mutlu olurken, çocuklarının mutluluklarına tanık olan aileler de palyaço kiralama hizmetinden memnun kalırlar.

Çocuklar için olmazsa olmaz haline gelen palyaço kiralama aktiviteleri bir sonraki doğum günü için merakla beklenen bir etkinlik halini alır. Doğum günü palyaço kiralama hizmeti, çocukları hem doğum günlerinde hem de eğlenmek istedikleri hiç bir zaman yalnız bırakmaz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

three × 1 =

Reklomastik Web Tasarım Firması