Açılış Organizasyonu Palyaço Kiralama

Açılış için Palyaço Kiralama

Açılış organizasyonunuza renk katmak, mağazanızı veya işletmenizi insanlara kolayca duyurmak adına palyaço kiralama hizmetimizden faydalanabilir, canlı bir açılışla dikkatleri üzerinize çekebilirsiniz.

Her gün açılan yüzlerce firmalar arasından sıyrılmak istiyor ve hedef kitlenize ulaşmak istiyorsanız palyaço kiralama hizmetinden yararlanarak fark yaratabilir ve kendinizi kolaylıkla duyurabilirsiniz.

Herkes tarafından sevilen palyaçolar açılışınızı renklendirerek işletmenizin farkındalığını arttıracaktır.

Hem sempatik hem de hareketli bir açılış için palyaço kiralama paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Renkli ve güler yüzlü palyaçolarımız ile açılış organizasyonunuzu eğlenceli hale getirebilir ve kendinizi doğru ifade ederek hedef kitlenize tanıtma imkanı bulabilirsiniz.

İşletmenizi en iyi şekilde tanıtmak ve dinamik bir görünüm edinmek için palyaço kiralama hizmetimiz ile açılış organizasyonunuza renk katın.

Açılış Organizasyonu

İşletmenizin açılışı için en gözde açılış organizasyonu ile çevrenizdeki gözleri üzerinize çekebilirsiniz. Açılışların olmazsa olmazları arasında olan palyaçolar neşeli yüzleri, eğlenceli dansları ve oyunlarıyla insanları işletmenize çekecek ve işletmenizin ilgi görmesine yardımcı olacaktır.

İstanbul palyaço kiralama hizmeti ile açılış organizasyonlarında etkili ve dinamik rol oynayan palyaço ekibimiz en sevilen açılışlarda sizi ve tüm çocukları etkileyecektir. Palyaçolar açılış organizasyonlarında ilgi uyandırmak ve ileriye dönük hedef kitleninizi kendinize katmak açısından önemli role sahiptir.

Renkli kıyafetleri, boyalı yüzleri, kırmızı burunları ve kocaman gülümsemeleriyle yüzlerce yıldır hayatımızda yer etmekte ve açılış organizasyonlarındaki rolleriyle hedef kitlenizi etkilemeye başarmaktadır.

Dinamik ve canlı palyaço ekibimiz, renkli balonlarımız, ses sistemimiz ve kokteyl masalarımız ile enerji dolu capcanlı bir açılış organizasyonu sahibi olun.
Üsküdar-palyaco-kiralamaaçılış-organizasyonu-foto

Açılış Organizasyonu Paketlerimiz

Her çeşit işletmenizin ve kuruluşun açılış organizasyonu için gereken her kalemi güvenle temin edebilir, en uygun fiyatlara güzel bir tanıtım günü gerçekleştirebilirsiniz.

Fark yaratan bir açılış organizasyonu gerçekleştirmek için başlıca hizmetlerimiz; zincir balon süsleme, ses sistemi, palyaço veya kostümlü animatörden meydana gelir.

Tanıtım ve açılış organizasyonu hizmeti ile işletmenize ve çevre şartlarına uygun olarak daha büyük bir düzenleme yapılabilir. Zincir balon ve bayrak süsleme daha geniş bir çevrede uygulanabilir, kokteyl masaları ile davetlilerinizi ağırlayabilirsiniz.

İstanbul açılış organizasyonu denince akla gelen ilk markalar arasında yer almayı amaçlayan ekibimiz. gerekli tüm ihtiyaçlarınızı açılış organizasyonu paketleri ile sunmaktadır. Standart ve gelişmiş açılış paketlerimizi inceleyebilirsiniz.

Zincir balon renk ve desen seçenekleri, kokteyl masa çeşitleri ve kaliteli ses sistemleri ile nakliye derdi olmadan hizmetinize sunmaktayız. .

Açılış Organizasyonu Fiyatları

İşletme açılışını kalite ve güvenle gerçekleştirmek için ayırmanız gereken bütçe ise oldukça cüzi bir miktar. Standart ve gelişmiş açılış paketlerimizden birini tercih ederek ihtiyaçlarınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

Açılış organizasyonunuzu etkili bir şekilde hazırlamak adına ihtiyacınız olan ses sistemi, zincir balon süsleme ve animatörden oluşan standart paket 1000 liradan başlamaktadır. Zincir balon metresine ve palyaço kiralama süresine göre değişen açılış fiyatları 1000-1500 lira arasında değişiklik gösterir.

Standart açılış paketi haricinde talep edebileceğiniz diğer hizmetlerimiz; bayrak-filama süsleme, kokteyl masası, hostes, garson, tahtabacak, jonglör, ateşbaz ve sihirbazdır.

Gelişmiş açılış fiyatları ise yaklaşık 2000 liradan başlamaktadır. Ses sistemi, zincir balon süsleme, filama, 10 adet kokteyl masası, 2 adet hostes ve 2 adet garsondan oluşan paketimiz 3000 liradır.

Size özel açılış fiyatları ve paketlerimiz ile ilgili bilgi almak için hemen arayınız.

Bizi arayın: 0 (541) 378 23 02

Reklomastik Web Tasarım Firması